4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word na Android 4.9.0-en

4 zdjęcia i 1 słowo, które je połączy. Czy zgadniesz, jakie to?

Lubisz łączyć ze sobą fakty lub rozpoznawać wspólne elementy na zdjęciach? 4 Pics 1 Word to darmowa gra na Android, która Ci to umożliwi. W tej grze Twoim zadaniem jest skojarzenie, co dane zdjęcia mają ze sobą wspólnego. 4 Pics 1 Word to wciągająca rozgrywka dla wszystkich fanów łamigłówek. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwa obsługa
  • Mnóstwo słów do odgadnięcia
  • Pomoc dla trudniejszych przypadków

Wady

  • Zdjęcia nie zawsze są wyraźne

Dobry
7

Lubisz łączyć ze sobą fakty lub rozpoznawać wspólne elementy na zdjęciach? 4 Pics 1 Word to darmowa gra na Android, która Ci to umożliwi. W tej grze Twoim zadaniem jest skojarzenie, co dane zdjęcia mają ze sobą wspólnego. 4 Pics 1 Word to wciągająca rozgrywka dla wszystkich fanów łamigłówek.

Rozgrywka

4 Pics 1 Word to zasadniczo bardzo prosta gra. Na każdym poziomie rozgrywki dostajesz 4 zdjęcia. Twoim zadaniem jest zgadnąć, co te fotografie mają ze sobą wspólnego. Gdy już Ci się to uda, wystarczy, że wpiszesz to słowo i przejdziesz do następnego etapu. Dla ułatwienia gra wyświetla liczbę liter, jakie zawiera dane słowo. Poza tym, za zebrane monety można usunąć niektóre litery lub wstawić jedną do wpisu. Oczywiście, kosztuje to dużo monet, a ich zbieranie nie jest tak szybkie. Innym minusem 4 Pics 1 Word jest fakt, że w grze można używać tylko angielskich słówek. Warto jednak popatrzyć na to, jak na zaletę. Szukane słowa nie są trudne, a 4 Pics 1 Word daje okazję do przypomnienia sobie lub nauczenia się nowych słów po angielsku.

Nawigacja

Nawigacja w 4 Pics 1 Word jest tak skonstruowana, aby gracz skupiał się w pełni na zadaniu. Gra wyświetla więc 4 obrazki, pod którymi znajdują się litery do wyboru. Kliknięcie na którąś powoduje jej wybranie. W ten sam sposób można usunąć już wybraną literę z szeregu.

Grafika

Graficznie 4 Pics 1 Word jest zrobiona dobrze, choć bez niespodzianek. Czasami jednak wyświetlane zdjęcia są dość niewyraźne, co nieco utrudnia odkrycie szukanego motywu.

Opinia

4 Pics 1 Word to gra – łamigłówka, od której trudno się oderwać. Z każdym kolejnym zgadniętym hasłem chcesz zobaczyć, jakie będzie następne. 4 Pics 1 Word ćwiczy spostrzegawczość i może być wykorzystane również do ćwiczenia języka angielskiego.

— Quizy —

4 Pics 1 Word

Download

4 Pics 1 Word na Android 4.9.0-en